ROZLÉVANÁ VÍNA

       Malvasia / Valencie - Španělsko - suché 

        0,2 l              48kč

Vyrobeno z ručně sbíraných hroznů Malvasia, ve chvíli, kdy dosáhnou optimální zralosti, dobrých kyselin a vyváženého cukru. Jasně světle žlutá barva s nádechem do zelena. Středně intenzivní vůně, aroma letního ovoce. V úvodu osloví tóny broskve a následuje delikátní chuť citrusových plodů.

 

 

Tempranillo / Valencie - Španělsko - suché

Víno je vyrobené z ručně sbíraných hroznů Tempranillo ve chvíli, kdy hrozny dozrají do optimálního stavu. Zářivě červená rubínová barva s nádechem do fialova. Středně aromatická intenzita s arome červeného ovoce. Chuť vyrovnává s dobrým taninem. Víno má středně plnou chuť s příjemným koncem.

         0,2 l              48kč

 

Víno z Kamelotu

Oblast : Morava

Podoblast : Znojemská

 

Delicious

 

bílá vína

Sylvánské zelené - jakostní - suché

Barva vína je světle zelená v jemně květinové vůni nalezneme stopy čerstvě nakrájených citrusových plodů. Víno je příjemně suché, dominuje v ní směs anhreštů a citrusů, zvláště pak limetky. V dochuti nalezneme lehké minerální tony.

210 Kč

 

Tramín červený - jakostní - suché

Původem z Itálie a je jednou z nejstarších pěstovaných odrůd. Víno jemně zlato-žluté barvy. Zajímavá aromatická vůně s výraznou kořenitostí, s tóny připomínající květ čajové růže a nižší kyselinou.

200 Kč

 

Rulandské šedé - jakostní - polosuché

Vzniklo pupenovou mutací z Rulandského modrého. Víno zlato-žluté barvy je plné, extrakční, kořenité, s nižší kyselinou. Květnatá vůně, někdy až tropicky ovocná.

210 Kč

 

červená vína

Modrý Portugal - jakostní - suché

Víno jemně rubínové barvy. Díky své jemnosti a svěžímu aroma se dobře pije. Typická je mladistvá vůně květin a čerstvého sena. V chuti je ovocné, s jemnou tříslovinou.

175 Kč 

 

 

 

Přívlastková vína

bílá vína

Tramín - pozdní sběr - Modrý sklep - polosuché

Sytá zlato-žlutá barva, vyrobeno z velmi vyzrálích hroznů, jemná pikantní kyselinka, vůně plané růže a fialek.

360 Kč

 

Veltlínské červené rané - pozdní sběr - Vinařství Valihrach - suché

Barva vína je světlejší, vůňě tropického ovoce až banánu. Chuť jemná, harmonická připomínající grep.

400 Kč

 

červená vína

Merlot - výber z hroznů - Vinařství Blatel - suché

Víno cabernetového původu, barva vysoká, sytá, ve vůni cítíme směs lesních plodů, v chuti je víno sametové s dlouho dochutí.

390 Kč